AA121XK02

| Panel modelis | AA121XK02 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Mitsubishi |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AA121XK02 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 245.76×184.32 mm |
| Kontūrai | 280×210×12.5 mm |
| Paviršius | Hard coating (2H), Antireflection |
| Kontrasto santykis | 600:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Atsakymo laikas | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/55/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 2 strings WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Mitsubishi AA121XK02" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Mitsubishi AA121XK02 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA121XK02 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA121XK02 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA121XK02 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA121XK02 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA121XK02 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA121XK02 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA121XK02 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AA121XK02"
- Mitsubishi AA121XK02
- AA121XK02 duomenų lapas
- AA121XK02 vaizdas
- AA121XK02 kaina
- AA121XK02 platintojas

