AA150XC03

| Panel modelis | AA150XC03 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Mitsubishi |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AA150XC03 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 304.1×228.1 mm |
| Kontūrai | 326×255×16 mm |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 450:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) |
| Atsakymo laikas | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 75/75/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signalo sąsaja | CMOS (2 ch, 8-bit) , 76 pins |
| Įvesties įtampa | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com yra "Mitsubishi AA150XC03" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Mitsubishi AA150XC03 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA150XC03 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA150XC03 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA150XC03 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA150XC03 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA150XC03 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA150XC03 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA150XC03 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AA150XC03"
- Mitsubishi AA150XC03
- AA150XC03 duomenų lapas
- AA150XC03 vaizdas
- AA150XC03 kaina
- AA150XC03 platintojas

