AA150XC04

| Panel modelis | AA150XC04 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Mitsubishi |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AA150XC04 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 304.1×228.1 mm |
| Kontūrai | 326×255×16 mm |
| Paviršius | Hard coating (2H), Antireflection |
| Kontrasto santykis | 350:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) |
| Atsakymo laikas | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/70/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signalo sąsaja | CMOS (2 ch, 8-bit) , 76 pins |
| Įvesties įtampa | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Mitsubishi AA150XC04" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Mitsubishi AA150XC04 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA150XC04 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA150XC04 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA150XC04 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA150XC04 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA150XC04 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA150XC04 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA150XC04 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AA150XC04"
- Mitsubishi AA150XC04
- AA150XC04 duomenų lapas
- AA150XC04 vaizdas
- AA150XC04 kaina
- AA150XC04 platintojas

