DMF-50316NF-FW-1

| Panel modelis | DMF-50316NF-FW-1 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Kyocera |
| Apibūdinimas | FSTN-LCD ,5.2 inch, 240×64 |
| Skydo tipas | FSTN-LCD |
| DMF-50316NF-FW-1 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Pikselių skaičius | 240×64 |
| Aktyvi zona (mm) | 127.16 × 33.88 (H×V) |
| Bezel plotas (mm) | 132.0 × 39.0 (H×V) |
| Šviesumas | 130 (Typ.)(cd/m²) |
| Žiūrėjimo kampas | 50/44/37/28 (Typ.)(CR≥2) |
| Geras vaizdas ne | 6 o'clock |
| Spalvos gylis | Monochrome |
| Mišios | 155g (Max.) |
| Atnaujinimo dažnis | 70Hz |
| Išdėstymas | Rectangle |
| Kontūrai (mm) | 180 × 70 × 14 (H×V×D) |
| Gydymas | - |
| Kontrasto santykis | 50 : 1 (Typ.) (TM) |
| Darbo režimas | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Atsakymas | 220/80 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Apšvietimas | 1 pcs CCFL , 50K hours , No Driver |
| Liečiamas ekranas | Without |
| Signalo tipas | 8-bit parallel , Pad , 20 pins |
| Įtampos tiekimas | 5.0V (Typ.) |
| Maks. Reitingai | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com yra "Kyocera DMF-50316NF-FW-1" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Kyocera DMF-50316NF-FW-1 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Kyocera DMF-50316NF-FW-1 pdf duomenų lape arba išsamiose Kyocera DMF-50316NF-FW-1 arba kitų Kyocera LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Kyocera DMF-50316NF-FW-1 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Kyocera DMF-50316NF-FW-1 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Kyocera DMF-50316NF-FW-1 pdf duomenų lape arba išsamiose Kyocera DMF-50316NF-FW-1 arba kitų Kyocera LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Kyocera DMF-50316NF-FW-1 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "DMF-50316NF-FW-1"
- Kyocera DMF-50316NF-FW-1
- DMF-50316NF-FW-1 duomenų lapas
- DMF-50316NF-FW-1 vaizdas
- DMF-50316NF-FW-1 kaina
- DMF-50316NF-FW-1 platintojas

