Apžvalga
Specifikacija
EA-D16025ER

EA-D16025ER Pagrindinė informacija
| Panel modelis | EA-D16025ER |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Epson |
| Apibūdinimas | TN-LCD ,2.3 inch, 16×2 |
| Skydo tipas | TN-LCD |
| EA-D16025ER kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
EA-D16025ER Mechaninės savybės
| Rodyti formatas | 16 characters × 2 lines |
|---|---|
| Rodyti šriftus | 5×8 dots |
| Simbolių dydis | 2.96×5.56 mm |
| Simbolių žingsnis | 3.55×5.94 mm |
| Pikselių konfigūracija | Rectangle |
| Aspect Ratio | >3:1 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.60×0.70 mm (H×V) |
| Svoris | 40g (Typ.) |
| Aktyvi zona | 56.2×11.5 mm (H×V) |
| Bezel Area | 61.0×15.8 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 84×44 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 10.3 (Max.) mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
EA-D16025ER Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transflective |
|---|---|
| Kontrasto santykis | 3:1 (Typ.) (Reflective) |
| Ekrano spalva | Monochrome () |
| Atsakymo laikas | 100/100 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 30/30/10/30 (Typ.) (L/R/U/D) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
EA-D16025ER Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Direct light type |
|---|---|
| Lempos tipas | EL |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
EA-D16025ER Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | CPU |
|---|---|
| Signalo klasė | CPU |
| Panelės įėjimo įtampa | 5.0V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 1.0/3.0mA (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | PIN |
