EA-D16025ER

| Panel modelis | EA-D16025ER |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Epson |
| Apibūdinimas | TN-LCD ,2.3 inch, 16×2 |
| Skydo tipas | TN-LCD |
| EA-D16025ER kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transflective |
| Rodyti šriftus | 5×8 dots |
| Simbolių dydis | 2.96×5.56 mm |
| Simbolių žingsnis | 3.55×5.94 mm |
| Aktyvi zona | 56.2×11.5 mm |
| Bezel Area | 61.0×15.8 mm |
| Kontūrai | 84×44×10.3 mm |
| Kontrasto santykis | 3:1 (Typ.)(Reflective) |
| Rodyti spalvas | Monochrome |
| Atsakymo laikas | 100/100 (Typ.)(Tr/Td) |
| Lempos tipas | EL Without Driver |
| Signalo sąsaja | CPU , 14 pins |
| Įvesties įtampa | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Epson EA-D16025ER" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Epson EA-D16025ER yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Epson EA-D16025ER pdf duomenų lape arba išsamiose Epson EA-D16025ER arba kitų Epson LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Epson EA-D16025ER platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Epson EA-D16025ER yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Epson EA-D16025ER pdf duomenų lape arba išsamiose Epson EA-D16025ER arba kitų Epson LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Epson EA-D16025ER platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "EA-D16025ER"
- Epson EA-D16025ER
- EA-D16025ER duomenų lapas
- EA-D16025ER vaizdas
- EA-D16025ER kaina
- EA-D16025ER platintojas

