ETML070016DHA

| Panel modelis | ETML070016DHA |
|---|---|
| Panel Gamintojas | EDT |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 1024×600 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| ETML070016DHA kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Pikselių skaičius | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
| Išdėstymas | RGB Vertical Stripe |
| Aktyvi zona (mm) | 154.214 × 85.92 (H×V) |
| Kontūrai (mm) | 166.2 × 100.3 × 11 (H×V×D) |
| Bezel plotas (mm) | 156.2 × 87.9 (H×V) |
| Gydymas | Hard coating (7H) |
| Šviesumas | 425 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Atsakymas | 13/15 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Geras vaizdas ne | Symmetry |
| Darbo režimas | Normally Black, Transmissive |
| Spalvos gylis | 16.7M 48% (CIE1931) |
| Apšvietimas | WLED , 50K hours , With LED Driver |
| Mišios | - |
| Atnaujinimo dažnis | 60Hz |
| Liečiamas ekranas | PCAP |
| Signalo tipas | LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector , 40 pins |
| Įtampos tiekimas | 3.3V (Typ.) |
| Maks. Reitingai | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com yra "EDT ETML070016DHA" specialybės atsarginių dalių platintojas.
EDT ETML070016DHA yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
EDT ETML070016DHA pdf duomenų lape arba išsamiose EDT ETML070016DHA arba kitų EDT LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš EDT ETML070016DHA platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
EDT ETML070016DHA yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
EDT ETML070016DHA pdf duomenų lape arba išsamiose EDT ETML070016DHA arba kitų EDT LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš EDT ETML070016DHA platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "ETML070016DHA"
- EDT ETML070016DHA
- ETML070016DHA duomenų lapas
- ETML070016DHA vaizdas
- ETML070016DHA kaina
- ETML070016DHA platintojas

