ETML101003DKA

| Panel modelis | ETML101003DKA |
|---|---|
| Panel Gamintojas | EDT |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| ETML101003DKA kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Pikselių skaičius | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
| Išdėstymas | RGB Vertical Stripe |
| Aktyvi zona (mm) | 216.96 × 135.6 (H×V) |
| Kontūrai (mm) | 229.8 × 150 × 12.8 (H×V×D) |
| Bezel plotas (mm) | 218.56 × 137.2 (H×V) |
| Gydymas | Hard coating (7H) |
| Šviesumas | 850 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Atsakymas | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Geras vaizdas ne | Symmetry |
| Darbo režimas | Normally Black, Transmissive |
| Spalvos gylis | 262K 50% (CIE1931) |
| Apšvietimas | WLED , 70K hours , With LED Driver |
| Mišios | - |
| Atnaujinimo dažnis | 60Hz |
| Liečiamas ekranas | PCAP |
| Signalo tipas | LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector , 40 pins |
| Įtampos tiekimas | 3.3V (Typ.) |
| Maks. Reitingai | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com yra "EDT ETML101003DKA" specialybės atsarginių dalių platintojas.
EDT ETML101003DKA yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
EDT ETML101003DKA pdf duomenų lape arba išsamiose EDT ETML101003DKA arba kitų EDT LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš EDT ETML101003DKA platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
EDT ETML101003DKA yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
EDT ETML101003DKA pdf duomenų lape arba išsamiose EDT ETML101003DKA arba kitų EDT LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš EDT ETML101003DKA platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "ETML101003DKA"
- EDT ETML101003DKA
- ETML101003DKA duomenų lapas
- ETML101003DKA vaizdas
- ETML101003DKA kaina
- ETML101003DKA platintojas

