HV280WX2-260

| Panel modelis | HV280WX2-260 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | BOE |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,27.5 inch, 1366×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| HV280WX2-260 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktyvi zona | 607.528×345.024 mm |
| Kontūrai | 617.8×356.485 mm |
| Paviršius | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 1200:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) |
| Atsakymo laikas | 8 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Įvesties įtampa | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "BOE HV280WX2-260" specialybės atsarginių dalių platintojas.
BOE HV280WX2-260 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
BOE HV280WX2-260 pdf duomenų lape arba išsamiose BOE HV280WX2-260 arba kitų BOE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš BOE HV280WX2-260 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
BOE HV280WX2-260 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
BOE HV280WX2-260 pdf duomenų lape arba išsamiose BOE HV280WX2-260 arba kitų BOE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš BOE HV280WX2-260 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "HV280WX2-260"
- BOE HV280WX2-260
- HV280WX2-260 duomenų lapas
- HV280WX2-260 vaizdas
- HV280WX2-260 kaina
- HV280WX2-260 platintojas

