Apžvalga
Specifikacija
HV280WX2-260

HV280WX2-260 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | HV280WX2-260 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | BOE |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,27.5 inch, 1366×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| HV280WX2-260 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
| Pastabos | for SEC |
HV280WX2-260 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 56 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.14825×0.44925 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.44475×0.44925 mm (H×V) |
| Svoris | TBD |
| Paviršius | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 607.528×345.024 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 617.8×356.485 mm (H×V) |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
HV280WX2-260 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 0 cd/m² |
| Kontrasto santykis | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Atsakymo laikas | 8 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Transmisyvumas | 6.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
HV280WX2-260 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
HV280WX2-260 Apšvietimo sistema
| Lempos tipas | No B/L |
|---|
HV280WX2-260 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 12.0V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | TBD |
| Panelio energijos suvartojimas | TBD |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | FOOSUNG - FW10039-30, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
