ET050HF02-V
| Panel modelis | ET050HF02-V |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Eurotech |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,5 inch, 1080×1920 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| ET050HF02-V kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Sistemos kategorija | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serija | 5.0 1080*1920 |
| Raktiniai žodžiai Desc. | 5.0 inch, 1080*1920, 39pins, 400nits, MIPI interface, TFT Module |
| Produkto klasė | Graphic LCD Display |
| Prekės žymos | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, IPS LCD |
| Skydo sudėtis | LCM |
| Rezoliucija | 1080×1920 |
| Aspect Ratio | 9:16 (W:H) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle |
| Aktyvi zona | 61.64 (W) × 109.58 (H) mm (A.A) |
| Kontūro matmenys | 64.3 (W) × 118.45 (H) mm |
| Maks. Gylis | 1.51 mm |
| LC šeimos | IPS Family |
| Polarizatorius | Transmissive |
| Ryškumas | 400 (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 900:1 (Typ.) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Spalvos Suma | 16.7M |
| Apšvietimo tipas | WLED |
| Sąsajos tipas | MIPI |
| Sąsajos kaiščiai | 39 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Veikimo temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com yra "Eurotech ET050HF02-V" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Eurotech ET050HF02-V yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Eurotech ET050HF02-V pdf duomenų lape arba išsamiose Eurotech ET050HF02-V arba kitų Eurotech LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Eurotech ET050HF02-V platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET050HF02-V yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Eurotech ET050HF02-V pdf duomenų lape arba išsamiose Eurotech ET050HF02-V arba kitų Eurotech LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Eurotech ET050HF02-V platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "ET050HF02-V"
- Eurotech ET050HF02-V
- ET050HF02-V duomenų lapas
- ET050HF02-V vaizdas
- ET050HF02-V kaina
- ET050HF02-V platintojas
