ET055HD01-VT
| Panel modelis | ET055HD01-VT |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Eurotech |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,5.5 inch, 720×1280 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| ET055HD01-VT kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Sistemos kategorija | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serija | 5.5 |
| Raktiniai žodžiai Desc. | 5.5 inch, 720*1280, 34pins, 340nits, MIPI 4 lane interface, TFT Module |
| Produkto klasė | Graphic LCD Display |
| Prekės žymos | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Capacitive Touch LCD, IPS LCD |
| Skydo sudėtis | LCM |
| Rezoliucija | 720×1280 |
| Aspect Ratio | 9:16 (W:H) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle |
| Aktyvi zona | 69.04 (W) × 121.96 (H) mm (A.A) |
| Kontūro matmenys | 74.6 (W) × 140.6 (H) mm |
| Maks. Gylis | 2.58 mm |
| LC šeimos | IPS Family |
| Polarizatorius | Transmissive |
| Ryškumas | 340 (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 1000:1 (Typ.) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Spalvos Suma | 16.7M |
| Apšvietimo tipas | WLED |
| Sąsajos tipas | MIPI |
| Sąsajos kaiščiai | 34 Pins |
| Touch Panel | PCAP |
| Veikimo temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com yra "Eurotech ET055HD01-VT" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Eurotech ET055HD01-VT yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Eurotech ET055HD01-VT pdf duomenų lape arba išsamiose Eurotech ET055HD01-VT arba kitų Eurotech LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Eurotech ET055HD01-VT platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET055HD01-VT yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Eurotech ET055HD01-VT pdf duomenų lape arba išsamiose Eurotech ET055HD01-VT arba kitų Eurotech LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Eurotech ET055HD01-VT platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "ET055HD01-VT"
- Eurotech ET055HD01-VT
- ET055HD01-VT duomenų lapas
- ET055HD01-VT vaizdas
- ET055HD01-VT kaina
- ET055HD01-VT platintojas
