ET052HD01-V
| Panel modelis | ET052HD01-V |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Eurotech |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,5.2 inch, 720×1280 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| ET052HD01-V kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Sistemos kategorija | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serija | 5.2 |
| Raktiniai žodžiai Desc. | 5.2 inch, 720*1280, 40pins, 400nits, MIPI interface, TFT Module, with CTP ≥7H |
| Produkto klasė | Graphic LCD Display |
| Prekės žymos | Color TFT-LCD, Capacitive Touch LCD, IPS LCD |
| Skydo sudėtis | Assembly |
| Rezoliucija | 720×1280 |
| Aspect Ratio | 9:16 (W:H) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle |
| Aktyvi zona | 64.8 (W) × 115.2 (H) mm (A.A) |
| Kontūro matmenys | 70.46 (W) × 144.14 (H) mm |
| Maks. Gylis | 2.815 mm |
| LC šeimos | IPS Family |
| Polarizatorius | Transmissive |
| Ryškumas | 400 (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 1000:1 (Typ.) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Spalvos Suma | 16.7M |
| Apšvietimo tipas | WLED |
| Sąsajos tipas | MIPI |
| Sąsajos kaiščiai | 40 Pins |
| Touch Panel | PCAP |
| Veikimo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com yra "Eurotech ET052HD01-V" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Eurotech ET052HD01-V yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Eurotech ET052HD01-V pdf duomenų lape arba išsamiose Eurotech ET052HD01-V arba kitų Eurotech LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Eurotech ET052HD01-V platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET052HD01-V yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Eurotech ET052HD01-V pdf duomenų lape arba išsamiose Eurotech ET052HD01-V arba kitų Eurotech LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Eurotech ET052HD01-V platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "ET052HD01-V"
- Eurotech ET052HD01-V
- ET052HD01-V duomenų lapas
- ET052HD01-V vaizdas
- ET052HD01-V kaina
- ET052HD01-V platintojas
