ET057001DH6

| Panel modelis | ET057001DH6 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | EDT |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| ET057001DH6 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Pikselių skaičius | 320(RGB)×240 (QVGA) |
| Išdėstymas | RGB Vertical Stripe |
| Aktyvi zona (mm) | 115.2 × 86.4 (H×V) |
| Kontūrai (mm) | 124.7 × 100 × 11.7 (H×V×D) |
| Šviesumas | 195 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 300 : 1 (Typ.) (TM) |
| Žiūrėjimo kampas | 67/67/62/67 (Typ.)(CR≥10) |
| Atsakymas | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Geras vaizdas ne | 6 o'clock |
| Darbo režimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Spalvos gylis | 16.7M 63% (CIE1931) |
| Apšvietimas | 6S2P WLED , 10K hours , With LED Driver |
| Atnaujinimo dažnis | 60Hz |
| Liečiamas ekranas | Embeded Touch |
| Signalo tipas | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , Connector , 33 pins |
| Įtampos tiekimas | 3.3V (Typ.)(with LED Driver) |
| Maks. Reitingai | Storage Temp.: -20 ~ 70 °C Operating Temp.: -10 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com yra "EDT ET057001DH6" specialybės atsarginių dalių platintojas.
EDT ET057001DH6 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
EDT ET057001DH6 pdf duomenų lape arba išsamiose EDT ET057001DH6 arba kitų EDT LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš EDT ET057001DH6 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
EDT ET057001DH6 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
EDT ET057001DH6 pdf duomenų lape arba išsamiose EDT ET057001DH6 arba kitų EDT LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš EDT ET057001DH6 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "ET057001DH6"
- EDT ET057001DH6
- ET057001DH6 duomenų lapas
- ET057001DH6 vaizdas
- ET057001DH6 kaina
- ET057001DH6 platintojas

