S039QWQ01HSO-C18

| Panel modelis | S039QWQ01HSO-C18 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CDTECH |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,3.9 inch, 480×128 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| S039QWQ01HSO-C18 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Sistemos kategorija | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Raktiniai žodžiai Desc. | 3.9 inch 480*128, 40pins, 500nits, RGB I/F, LCD module LCD bar display LCM module |
| Produkto klasė | Graphic LCD Display |
| Prekės žymos | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Bar Shape LCD |
| Skydo sudėtis | LCM |
| Rezoliucija | 480×128 |
| Aspect Ratio | >3:1 (W:H) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle |
| Aktyvi zona | 95.04 (W) × 25.34 (H) mm (A.A) |
| Kontūro matmenys | 105.5 (W) × 40.64 (H) mm |
| Maks. Gylis | 2.95 mm |
| LC šeimos | TN |
| Polarizatorius | Transmissive |
| Ryškumas | 500 (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 500:1 (Typ.) |
| Žiūrėjimo kampas | 75/75/70/75 (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 12 o'clock |
| Spalvos Suma | 16.7M |
| Apšvietimo tipas | WLED |
| Sąsajos tipas | TTL |
| Sąsajos kaiščiai | 40 Pins |
| Touch Panel | Touch Optional |
| Veikimo temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com yra "CDTECH S039QWQ01HSO-C18" specialybės atsarginių dalių platintojas.
CDTECH S039QWQ01HSO-C18 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CDTECH S039QWQ01HSO-C18 pdf duomenų lape arba išsamiose CDTECH S039QWQ01HSO-C18 arba kitų CDTECH LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CDTECH S039QWQ01HSO-C18 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
CDTECH S039QWQ01HSO-C18 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CDTECH S039QWQ01HSO-C18 pdf duomenų lape arba išsamiose CDTECH S039QWQ01HSO-C18 arba kitų CDTECH LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CDTECH S039QWQ01HSO-C18 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "S039QWQ01HSO-C18"
- CDTECH S039QWQ01HSO-C18
- S039QWQ01HSO-C18 duomenų lapas
- S039QWQ01HSO-C18 vaizdas
- S039QWQ01HSO-C18 kaina
- S039QWQ01HSO-C18 platintojas
