HTG12864-20
| Panel modelis | HTG12864-20 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | White Brand |
| Apibūdinimas | FSTN-LCD ,2.5 inch, 64×128 |
| Skydo tipas | FSTN-LCD |
| HTG12864-20 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Sistemos kategorija | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Serija | LCD 显示屏 |
| Raktiniai žodžiai Desc. | Household appliances Graphic LCD Module 12864 |
| Produkto klasė | Graphic LCD Display |
| Prekės žymos | FSTN LCD Graphic Module |
| Skydo sudėtis | LCM |
| Rezoliucija | 64×128 |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle |
| Aktyvi zona | 40.92 (W) × 24.28 (H) mm (A.A) |
| Peržiūros sritis | 45 (W) × 27 (H) mm (V.A) |
| Kontūro matmenys | 53.2 (W) × 37.8 (H) mm |
| Maks. Gylis | 1.9 mm |
| Polarizatorius | Transflective |
| Spalvų režimas | Blue/Grey (Positive) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Spalvos Suma | Grayscale |
| Kontrolierius | ST7565 |
| Bonding Type | COG |
| Apšvietimo tipas | WLED |
| Sąsajos tipas | Parallel/Serial Data |
| Sąsajos kaiščiai | 28 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Veikimo temperatūra | -10 ~ 60 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com yra "White Brand HTG12864-20" specialybės atsarginių dalių platintojas.
White Brand HTG12864-20 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
White Brand HTG12864-20 pdf duomenų lape arba išsamiose White Brand HTG12864-20 arba kitų White Brand LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš White Brand HTG12864-20 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
White Brand HTG12864-20 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
White Brand HTG12864-20 pdf duomenų lape arba išsamiose White Brand HTG12864-20 arba kitų White Brand LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš White Brand HTG12864-20 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "HTG12864-20"
- White Brand HTG12864-20
- HTG12864-20 duomenų lapas
- HTG12864-20 vaizdas
- HTG12864-20 kaina
- HTG12864-20 platintojas
